The Best Ge Wr60X23584 of 2025 – Reviewed and Top Rated
2,460 Reviews Scanned
Rank No. #1
  • PREMIUM QUALITY-This part is made of high quality material and well-tested by the manufacturer - Ensure long-lasting and effective performance.Specs:115V,60Hz,3.3W
SaleRank No. #2
  • PREMIUM QUALITY: This part is made of top quality materials and designed with standard specifications - Ensure long-lasting and effective performance - Specs: 60 Hz, 3W, 115V, 1 3/8-inch shaft length, 1/8-inch shaft diameter.