20 Best Gs 1719Dl Cross Reference of 2025 – Romance University
2,975 Reviews Scanned
Rank No. #1
171255TB - Wheel Grease Seal Double Lip 1.719 in x 2.565 in x 0.5 in (ID x OD x Width) for 3,500 Ib Axles [Cross Reference: 010-019-00, 473336, AD2548EO] - 2-Pack
  • [Parts] - Replacement Grease Seals with Double-lip Design
  • [Dimensions in Inches] - 1.719" (Inner Diameter) x 2.565" (Outer Diameter) x 0.5" (Width)