The Best Psp E1000 Price of 2025 – Reviewed and Top Rated
2,968 Reviews Scanned
Rank No. #1
  • The newly designed PSP USB cable is also suitable for small electronics and devices which use barrel jack for Zoom H4n Recorder, Fan,Notebook, LED Strip, Monitor, Camera, Router, Electronic Toys, a power cable socket mobile charger(4.0*1.7mm)
  • Thickened cable shell and high quality copper core, 3A current, the cable charging speed is faster than ordinary USB cable.
  • Warranty and service: 1 month unconditional return policy, any questions can contact us..Note: Please check whether your product safety is 5V or 5V when buying. Charging more than 5V is not suitable for use
Rank No. #2
  • For DC power - Recommended up to 24 volt, max load 100W or less. For any applications that requires DC input and accept 4.0mm x 1.7mm plug (Does not work with other size)