20 Best Sk M9005D of 2025 – Romance University
2,580 Reviews Scanned
Rank No. #1
Skar Audio SK-M9005D Compact Full-Range Class D 5 Channel Car Amplifier, 900W
  • Ultra Compact MOSFET 5-Channel Class D Car Amplifier
  • RMS Power @ 2 Ohm: 85 Watts x 4 + 450 Watts x 1 (14. 4v)
  • Frequency Response: 10Hz - 20kHz for CH 1-4 & 10Hz - 500Hz for CH 5
  • Crossover Control: HPF / Full-Range / LPF | Built In 4-Way Protection Circuitry
  • Remote Bass Knob/Cable and Speaker Output Adapter Harness Included
Rank No. #2
Anyqinsog 12-pin Speaker Output Cable Harness Plug Compatible with SKAR Audio SK-M9005D CAR Amplifier 900W (Tin Plated pins Version)
  • 100% new kit, Quality crimped joint, Auto Stereo Repair Wiring harness.